TÁBOR BRATSTVA 2023

TÁBOR BRATSTVA 2023

Tento rok sa konal náš Bratský tábor. Prinášame Vám prvú časť fotografií, ktoré zachytávajú náš pobyt na Sninských rybníkoch. 🥳
Pre deti boli pripravené rôzne športové aktivity🤾‍♂️⛹️‍♀️🏸, pri ktorých sa mohli do sýtosti vyšantiť a získať odmeny. Nesedli sme na jednom mieste, ale vybrali sme sa aj čo to pozrieť z miestneho bohatstva. 🥰 Výlet na Gazdoráň síce niektorým dal zabrať, no vidieť krásu vodnej nádrže Starina stálo za to. 💧Zaujímavá bola aj návšteva Kolonického planetária, kde sme zistili, že niektorí by boli aj celkom dobrí vedci a hvezdári 🌝🌟🪐☀️. Samozrejme počas nášho tábora sme nezabudli, ani na duchovnú stránku 😇. Spoločne sme navštívili chrám Vznesenia Hospodinovho v Snine na sviatok proroka Eliáša💒, chrám Zoslania sv. Ducha v Stakčíne, kde nás veľmi milo prijal otec Ján Gliganič 💚 a posledný deň sme sa zúčastnili na sv. Liturgii v Pichnom ☦️.

Hovorí sa, že fantázii sa medze nekladú.🙂 Preto si účastníci tábora počas pobytu vyrábali ikony Krásnobrodskej Bohorodičky, ktoré sme v piatok na sv. Liturgii v Pichnom posvätili 🥰 a taktiež naši šikovní táborníci vyrobili nový transparent Bratstva ✌️.
Medzi nás tiež prišla pani doktorka MUDr. Nikola Potocká, ktorá nám ukázala čo robiť, ak by niekomu išlo o život ⚕️👩‍⚕️.