Hokejový turnaj v Spišskej Novej Vsi 2020

Hokejový turnaj v Spišskej Novej Vsi 2020

Ako sa stalo už dlhodobou tradíciou, koncom januára sa stretávajú všetci hokejoví nadšenci v Spišskej Novej Vsi, aby si na miestnej ľadovej ploche spolu zahrali hokej. Prišli nielen mládežníci, ale dokonca i malé deti so svojimi rodičmi.

O 10:00 sme sa stretli v chráme na molebni, aby sme poprosili Boha o pomoc a aby požehnal cieľ nášho stretnutia. Následne sme sa všetci presunuli k zimnému štadiónu, kde nás už netrpezlivo čakala ľadová plocha :-).

Po krátkej osobnej príprave sme sa už všetci s nadšením vrhli k hlavnému miestu diania. Poniektorí po dlhom čase oprášili korčule, avšak boli medzi nami aj profesionáli. Veľkú radosť mali aj deti, ktoré si vyskúšali pozíciu brankárov. Medzi jednotlivými tretinami si mohli zakorčuľovať aj tí, ktorí nezápasili. Čokoládová medaila sa však ušla nielen víťazom a porazeným, ale aj divákom a organizačnému tímu. Po chutnom obede v reštaurácií sme sa plní pozitívnych emócií, nadšenia a poriadne unavení vrátili do svojich domovov.  Sláva Bohu za vynikajúce počasie a možnosť sa stretnúť, porozprávať a navzájom spoznať. Sláva Bohu za všetko!

https://drive.google.com/open?id=1I6EvcQ__ZckjhQpk_ozMdbLa98wHXHWz

Instagram story: https://www.instagram.com/stories/highlights/17881360423498299/